Skip to content Skip to footer

BELIS

Kaštieľ Mošovce

Sme jedinečné luxusné zariadenie svojho druhu na Slovensku ponúkajúce ubytovanie s komplexnými sociálnymi službami v príjemnom prostredí kaštieľa Mošovce. Kaštieľ je obklopený vlastnou záhradou voľne prepojenou s rozsiahlym parkom.

Našou najväčšou devízou je však osobný prístup ku všetkým. Vaša mama, otec, súrodenec či dieťa prežijú svoj pobyt u nás v pohodlí a s láskavým prístupom nášho odborného aj obslužného personálu.

Krédom našej spoločnosti, ktoré máme hrdo vpísané 
v našom logu, je motto: „Vita bellis est“, čo vo voľnom preklade znamená: „Život je ako sedmokráska“. Toto naše krédo prenášame do poskytovanej starostlivosti a vytvárame tak plnohodnotných sedem dní v týždni každému nášmu klientovi.

Komfort podľa VLASTNÉHO výberu

Zariadenie izieb

Ponúkame krátkodobé a dlhodobé pobyty vo viacerých kategóriách ubytovania. Vybrať si môžete jednolôžkovú izbu, dvojlôžkovú izbu s oddelenými posteľami, izbu s manželskou posteľou, veľkú izbu s predsieňou alebo priestranný apartmán. Každá izba má vlastnú kúpeľňu vybavenú sprchou alebo vaňou a vlastnou toaletou.

V štandardne vybavenej izbe má každý klient k dispozícii vlastnú posteľ s posteľnou bielizňou, uterák, nočný stolík s lampou, stoličku, vlastný úložný priestor a spoločný stôl.

Nadštandardne vybavené izby sú navyše zariadené kreslami, posteľnými prikrývkami, dekami, dekoračnými predmetmi, varnou kanvicou a kvetmi. Sú tiež vybavené televíziou s pestrou ponukou programov. V kúpeľniach sú k dispozícii uteráky, župany, fén na vlasy, predložky na zem a kúpeľňové doplnky.

Kaštieľ je vybavený výťahom z prízemia až na druhé poschodie.

SPA centrum

Okrem krásnej historickej budovy a veľkého priľahlého parku končiaceho sa jazerom ponúka BELIS kaštieľ Mošovce aj veľmi žiadané služby relaxačného centra s bazénom, saunou, masážami, perličkovými vaňovými kúpeľmi a kyslíkovou terapiou.

Svet technológií – TA3

Moderné technológie v kaštieli

Historické prostredie, láskavý personál a moderné technológie. Pozrite si zaujímavú reportáž o našom kaštieli odvysielanú v televízii TA3, v ktorej uvidíte, aké zaujímavé technické vymoženosti pomáhajú personálu i klientom kaštieľa Mošovce a uľahčujú tak každodenný chod nášho domova seniorov.

Čo je u nás samozrejmosť?

Podmienky pobytu

Pre zachovanie príjemnej rodinnej atmosféry v našom zariadení netolerujeme požívanie alkoholu. Vyhradzujeme si tiež právo vylúčiť klienta z nášho zariadenia v prípade jeho konfliktného či násilného správania. Z hygienických dôvodov tiež nie je možné povoliť pobyt domácich zvierat. V interiéroch kaštieľa a takisto v kúpeľnom pavilóne platí zákaz fajčenia.