Skip to content Skip to footer
BELIS

Náš príbeh

Sme jedinečné luxusné zariadenie svojho druhu na Slovensku ponúkajúce ubytovanie s komplexnými sociálnymi službami v príjemnom prostredí kaštieľa Mošovce. Kaštieľ je obklopený vlastnou záhradou voľne prepojenou s rozsiahlym parkom.

Našou najväčšou devízou je však osobný prístup ku všetkým. Vaša mama, otec, súrodenec či dieťa prežijú svoj pobyt u nás v pohodlí a s láskavým prístupom nášho odborného aj obslužného personálu.

Krédom našej spoločnosti, ktoré máme hrdo vpísané 
v našom logu, je motto: „Vita bellis est“, čo vo voľnom preklade znamená: „Život je ako sedmokráska“. Toto naše krédo prenášame do poskytovanej starostlivosti a vytvárame tak plnohodnotných sedem dní v týždni každému nášmu klientovi.

Naše zariadenia

Kaštieľ Mošovce už funguje na plné obrátky a vystriedalo sa v ňom už mnoho spokojných klientov – pozrite sa na recenzie od nich.

Pripravujeme však aj ďalšie domovy seniorov na Slovensku. Aktuálne sme spustili rekonštrukciu kaštieľa v Bošanoch pri Topoľčanoch. Postupne chceme vybudovať sieť nadštandardných zariadení po celom Slovensku.

Výnimočné
dlhodobé pobyty

Okamžitý nástup klientov na dlhodobý pobyt s doplatkom príbuzných od 399€ na osobu a mesiac pobytu. Pomôžeme Vám a poradíme s vybavením príslušných sociálnych príspevkov a dotácií na pobyt.

Krátkodobé
ozdravné pobyty

Poskytujeme krátkodobé doliečovacie a rehabilitačné pobyty po úrazoch či nečakaných zdravotných problémoch pod profesionálnym dohľadom nášho zdravotného personálu.