Skip to content Skip to footer
Komfort na prvom mieste

Ubytovanie

Ponúkame krátkodobé a dlhodobé pobyty vo viacerých kategóriách ubytovania. Vybrať si môžete jednolôžkovú izbu, dvojlôžkovú izbu s oddelenými posteľami, izbu s manželskou posteľou, veľkú izbu s predsieňou alebo priestranný apartmán. Každá izba má vlastnú kúpeľňu vybavenú sprchou alebo vaňou a vlastnou toaletou.

V štandardne vybavenej izbe má každý klient k dispozícii vlastnú posteľ s posteľnou bielizňou, uterák, nočný stolík s lampou, stoličku, vlastný úložný priestor a spoločný stôl.

Nadštandardne vybavené izby sú navyše zariadené kreslami, posteľnými prikrývkami, dekami, dekoračnými predmetmi, varnou kanvicou a kvetmi. Sú tiež vybavené televíziou s pestrou ponukou programov. V kúpeľniach sú k dispozícii uteráky, župany, fén na vlasy, predložky na zem a kúpeľňové doplnky.

Kaštieľ je vybavený výťahom z prízemia až na druhé poschodie.

Čo je u nás samozrejmosť?

Podmienky pobytu

Pre zachovanie príjemnej rodinnej atmosféry v našom zariadení netolerujeme požívanie alkoholu. Vyhradzujeme si tiež právo vylúčiť klienta z nášho zariadenia v prípade jeho konfliktného či násilného správania. Z hygienických dôvodov tiež nie je možné povoliť pobyt domácich zvierat. V interiéroch kaštieľa a takisto v kúpeľnom pavilóne platí zákaz fajčenia.

Výnimočné
dlhodobé pobyty

Okamžitý nástup klientov na dlhodobý pobyt s doplatkom príbuzných od 399€ na osobu a mesiac pobytu. Pomôžeme Vám a poradíme s vybavením príslušných sociálnych príspevkov a dotácií na pobyt.

Krátkodobé
ozdravné pobyty

Poskytujeme krátkodobé doliečovacie a rehabilitačné pobyty po úrazoch či nečakaných zdravotných problémoch pod profesionálnym dohľadom nášho zdravotného personálu.