Skip to content Skip to footer
Spokojnosť je pre nás dôležitá

Čo hovoria naši klienti?

Dobrý deň,
chcem Vám poďakovať za starostlivosť, ktorú ste mi poskytli počas môjho týždenného relaxačného pobytu v Belis Kaštieľ Mošovce. Priznám sa, že keď som zvažovala kam pôjdem, som sa obávala, že Vaše zariadenie je len pre seniorov. Nakoniec som šťastná, že som sa rozhodla pre Vás. Oddýchla som si v nádhernom prostredí, kde ste sa o mňa starali ako sa spieva v jednej pesničke 24/7. Rodinná atmosféra, ktorá vládla od môjho prijatia osobne pani riaditeľkou, cez opatrovateľky, sestričky fyzioterapeutky, až po pána kuchára je neoceniteľná. Všetci sú na všetkých klientov mimoriadne milí a správajú sa k nim veľmi srdečne. Všetko bolo prispôsobené mojím túžbam a potrebám a to myslím doslova!
S pani sociálnou pracovníčkou a vedúcou SPA sme pre mňa urobili program na každý deň v týždni. Osobne tento môj relaxačný pobyt považujem za úžasnú investíciu do svojho tela a duše. Veľmi mi prospeli masáže, cvičenie, plávanie v bazéne, rôzne pamäťové cvičenia, terapie pre moju dušu, pedikúra, kozmetika, kaderníčka a tematické výlety po okolí. Spoznala som aj milých seniorov, s ktorými som viedla zaujímavé rozhovory. Jeden pán mi povedal so slzami v očiach, že toto je jeho nová rodina a nový domov a je zaň veľmi vďačný.
Odporúčam každému z Vás, kto potrebuje oddych, vybrať sa sem.
Ešte raz Belis Kaštieľ Mošovce veľká vďaka a dúfam, že mi Ježiško pod stromček prinesie práve pobyt u Vás.

Anna Ľ.

klient | okres Malacky

Vážená pani riaditeľka,

keďže sme sa v posledné dni pobytu vo Vita Belis nemali možnosť osobne stretnúť, chcem sa aspoň touto cestou poďakovať za všetko dobré, čo ste pre mňa s bratom urobili. Poskytnuté služby a najmä úžasný personál prekonali všetky moje očakávania. Dosiahli sme hlavný cieľ pobytu - zistiť, čo a ako môže pomôcť môjmu bratovi zlepšiť kvalitu života s jeho diagnózou. Určite máme záujem zopakovať si podobný, aj dlhší pobyt.

Prosím tlmočte moje poďakovanie aj vašim spolupracovníčkam. Poskytli nám služby na vysokej profesionálnej úrovni a navyše vždy v dobrej nálade - tá je najlepším liekom. Budem vám robiť reklamu, už som začal v najbližšej rodine.

Ešte raz ďakujem a pozdravujem,

Augustín R.

rodinný príslušník klienta | okres Banská Bystrica

Chcem sa vám ešte raz za všetko poďakovať, za to, že tatino bol pri Vás a vašich dievčatách v poriadku, v pohode, aj keď to s ním bolo náročné. Ste tam všetky neskutočne úžasný celý kolektív. Mať tak čarovný prútik, aby ste boli "tu" bližšie pri nás.
Chodíme "tu" za ním skoro každý deň niekto pozrieť, ale vždy odtiaľ odchádzam so smútkom na srdci. Pretože vidím, že "tu" je to úplne iné. A hlavne, vidím aj na tatinovi, že mu chýbajú vaše dievčatá, ich starostlivosť.
Dúfam, že už bude čoskoro lepšie počasie, zoberieme ho aspoň niekedy poobede domov do záhrady, snáď to bude lepšie.
Ešte raz veľká srdečná vďaka za Vás všetkých v Mošovciach. Bárs by bol vo všetkých zariadeniach pre starších ľudí všetok personál včetne vedenia taký, ako ste tam Vy. Vytvárate tam neskutočne dobrú, milú a príjemnú atmosféru, druhý domov, miesto pokoja. To, čo by mal prežívať každý jeden starší človek na mieste, aj keď nie je so svojou rodinou. Pretože starší ľudia si to zaslúžia a Vy im to v Belis vytvárate. Ďakujem aj za maminu a celú rodinu a hlavne za tatina M. Č.
So srdečným pozdravom,

Iveta W.

rodinný príslušník klienta | okres Nové Mesto nad Váhom

Dobrý deň,
chcela by som týmto poďakovať pani riaditeľke a celému kolektívu Belis Mošovce za príkladnú starostlivosť o nášho syna. Všetci boli veľmi milí, ústretoví a starostliví. Synovi pobyt v Mošovciach veľmi prospel. Dúfame, že sa znovu stretnú na ďalšom pobyte.
Ešte raz ďakujeme.

Jana G.

rodinný príslušník klienta

Dobrý deň,
chcem sa Vám ešte znovu poďakovať za tatina. Aj s maminou sme Vám veľmi zaviazané a vďačné. Dnes sám prešiel cez celú izbu až do spálne a bez palíc, ale to sa asi pozabudol, že má nejaké zlomeniny. Keby nebol taký domotaný, tak by to bolo celkom fajn, ale možem povedať, že Váš personál v Belise odviedol za tých pár dní skvelú prácu. Keď sedel na vozíku zrazu zdvihol nohu a začal cvičiť, tak ako tam s ním dievčatá trénovali. Tak si na to spomenul odkedy je doma a poctivo zdvíhal nohu hore. Ešte raz veľká vďaka.

M.

rodinný príslušník klienta

Milá Petra, posielam Vám sľúbené fotografie. Ale nejde o fotky, chcem to využiť, aby som sa Vám a všetkým dievčatám poďakovala za veľmi príjemný a priateľský prístup počas nášho celého pobytu u Vás. Ste úžasné, často Vás s tetkou spomíname, aj mladého šikovného kuchára. Ešte raz vďaka.

Mária B.

klient | Bratislava

Chcem sa touto cestou poďakovať celému kolektívu za starostlivosť a ľudský prístup, ktorý tento kolektív dáva choirým seniorom.
Našu maminu znova postavili na nohy... obrovské ďakujem a neľutujem ani jedno euro, ktoré nás tento pobyt stál.
Určite sa ešte uvidíme.

Mirka V.

rodinný príslušník klienta

Vôbec sa mi nechce od Vás odísť, boli ste všetci úžasní, výborná starostlivosť po celý pobyt. So všetkými sa mi ťažko lúči, akoby som odchádzal od rodiny.

Pavol M.

klient | Považská Bystrica

Veľké poďakovanie za všetko – starostlivosť, pobyt a super milý personál.

Rodina Petríkova

rodina klienta | Bratislava

Výnimočné
dlhodobé pobyty

Okamžitý nástup klientov na dlhodobý pobyt s doplatkom príbuzných od 399€ na osobu a mesiac pobytu. Pomôžeme Vám a poradíme s vybavením príslušných sociálnych príspevkov a dotácií na pobyt.

Krátkodobé
ozdravné pobyty

Poskytujeme krátkodobé doliečovacie a rehabilitačné pobyty po úrazoch či nečakaných zdravotných problémoch pod profesionálnym dohľadom nášho zdravotného personálu.